Warsztaty – Galeria

Dla wszystkich nauczycieli/lektorów chcących pracować z naszym podręcznikiem organizujemy kameralne i nie tylko, bardzo praktyczne z dużą ilością „gotowców” warsztaty pt.:

 JAK PRACOWAĆ Z ARCOÍRIS.

Przystanek EDU jest wydawnictwem, które stawia na wysoką jakość swoich usług. Jesteśmy przekonani, że podręcznik, który opracowaliśmy specjalnie dla polskich uczniów ułatwi pracę zarówno uczącym się jak i nauczycielom z nim pracującym. Każdy nauczyciel ma swoje metody, aby poprowadzić ciekawą, motywującą lekcję. Jednakże, dodatkowych pomysłów nigdy nie za wieleJ Dlatego też, celem warsztatów, które organizujemy jest dostarczenie jak największej ilości sposobów na przeprowadzenie zawsze innych, angażujących i przede wszystkim kładący nacisk na mówienie lekcji.

Arcoíris to nie tylko książka.

Pracując z Arcoíris będziesz miał dostęp do specjalnie opracowanych dla nauczycieli testów sprawdzających postępy uczniów.

Dbamy o Twój czas 🙂

Zastanawiasz się jeszcze czy warto ?

Nasze szkolenia, kursy i warsztaty realizowaliśmy i realizujemy w całej Polsce. Zobacz jak wyglądały w ciągu ostatnich 10 lat, aby mieć pewność, że dokonujesz najlepszego wyboru!

Grudniowe wdrożenie z metody naturalnej na bazie Arcoíris

Szkolenie wdrożeniowe z metody naturalnej

Strony: 1 2 3

NAGRANIA I ZESZYT ĆWICZEŃZALOGUJ