O nas

Poznaj nas bliżej

Przystanek EDU to nie jest zwykłe wydawnictwo. Jesteśmy miłośnikami języka hiszpańskiego, ekspertami w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych, praktykami z wieloletnim doświadczeniem.

Stworzone przez nas metody nauki języka hiszpańskiego oraz podręczniki mają na celu ułatwić pracę zarówno uczącym się jak i nauczycielom.

Nasze książki to nie są zwykłe podręczniki lecz stanowią całościową koncepcję prowadzenia zajęć i uczenia się metodą naturalną, przez pełne „zanurzenie” w język.

Przystanek Edu oprócz działalności wydawniczej z czasem stał się wiodącą firmą szkoleniową oferującą ciekawe rozwiązania dydaktyczne i metodologiczne dla lektorów oraz nauczycieli przedszkoli, szkół podstawowych, średnich, wyższych i szkół językowych. Jako praktycy z wieloletnim doświadczeniem prowadzący z sukcesami dużą szkołę językową, wspieramy właścicieli szkół językowych w rozwoju ich placówek oraz dajemy narzędzia do budowania kompetencji zespołów lektorskich, jak i prowadzenia właściwego nadzoru metodycznego.

Jako wydawnictwo organizujemy cykliczne szkolenia przede wszystkim metodyczne z nauczania języka hiszpańskiego metodą naturalną oraz z zakresu marketingu komunikacji i budowanie marki.

Stawiamy na najwyższą jakość oferowanych usług!

NAGRANIA I ZESZYT ĆWICZEŃZALOGUJ